Kredyt dla wybranych grup zawodowych

Kredyt dla wybranych grup zawodowych

Kredyt Hipoteczny do Miliona Złotych dla Wybranych Grup Zawodowych

Przedstawiciele takich grup zawodowych jak:

Adwokat
Architekt
Lekarz
Lekarz Dentysta
Notariusz
Radca Prawny
Pielęgniarka
Położna

są postrzegani jako wykonujący zawód zaufania publicznego. Jeden z banków ma dla nich specjalną ofertę kredytu hipotecznego nawet do 1 000 000 pln na oświadczenie o wysokości uzyskiwanych dochodów.

Na czym polega estymacja dochodów?

Zdolność jest badana w oparciu o oszacowanie dochodów. Im dłużej wykonujesz jeden z wymienionych zawodów, tym wyższy dochód bank przyjmie do badania zdolności kredytowej.

Jednym z kluczowych elementów omawianej oferty jest możliwość uwzględnienia estymacji dochodów przy ocenie zdolności kredytowej. Co to oznacza w praktyce? Bank, który przyjmie dochód na oświadczenie klienta zweryfikuje go ze stażem wykonywanego zawodu. Dzięki temu, im dłużej wykonujesz zawód, tym wyższy dochód bank przyjmie do wyliczenia Twojej zdolności kredytowej. To oznacza mniej papierologii i często większą zdolność niż ta wynikająca z oficjalnych dokumentów. finansowych
Jakie korzyści płyną z estymacji dochodów?

 - Większa zdolność kredytowa: Dzięki uwzględnieniu potencjalnych dochodów, Twoja zdolność kredytowa może być znacznie wyższa niż wynikałoby to z aktualnych wykazywanych zarobków.

- Wyższa kwota kredytu: Możliwość uzyskania kredytu hipotecznego do miliona złotych otwiera drzwi do zakupu nieruchomości, które wcześniej były poza zasięgiem.

 - Mniej papierologii: Bank przyjmuje dochód na oświadczenie klienta, co znacznie upraszcza proces aplikacyjny.

- Elastyczne warunki: Bank, uznając specyfikę Twojego zawodu, może zaoferować bardziej elastyczne warunki kredytowania, w tym korzystniejsze oprocentowanie czy dłuższy okres kredytowania.

Jak skorzystać z oferty?

Jeżeli jesteś przedstawicielem jednej z wyżej wymienionych grup zawodowych i jesteś zainteresowany uzyskaniem kredytu hipotecznego nawet do miliona złotych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Oferujemy kompleksową pomoc w procesie aplikacyjnym, w tym:

- Edukacja finansowa: Pomożemy Ci zrozumieć, jak estymacja dochodów wpłynie na Twoją zdolność kredytową.

- Wsparcie w kompletowaniu dokumentacji: Przeprowadzimy Cię przez cały proces gromadzenia niezbędnych dokumentów i wypełniania wniosków.

- Będziemy z Tobą na podpisaniu umowy kredytowej i także po jej podpisaniu

Nie czekaj! Spełnij swoje marzenia o własnym domu z naszą pomocą. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, jak możesz skorzystać z naszej wyjątkowej oferty kredytowej.